wersja kontrastowa
 
12 14 16

Strona główna

Z ostatniej chwili
bn_mi
bn_konsultacjes
bn_media
bn_RSO
bn_sgps
bn_Internetowy urzad
bn_oferty
bn_rejestr osuwisk
bn_wydawnictwa
nagrody
blank
Pogoda w Strzyżowie
12 14 16
16
 

Kultura

Oddaj głos na Muzeum Samorządowe Ziemi Strzyżowskiej

Muzeum Samorządowe Ziemi Strzyżowskiej znalazło się w gronie 54 muzeów z całej Polski, na które do 25 września br. można oddawać swoje głosy. Głosowanie prowadzone jest ramach rankingu „Lokalne muzea - Wielkie skarby w małych miastach". Na swojego faworyta każdy glosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila. Wszystkich mieszkańców zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.


Są takie punkty na mapie Polski, które mimo ciekawej historii i posiadaniu w zbiorach prawdziwej historycznej perełki, kryją się w cieniu stolicy i innych wielkich, popularnych metropolii.
- czytamy na stronie www.kulturaonline.pl. Czas odwrócić sytuację - chcemy stworzyć ranking muzeów, które choć zlokalizowane w małych miejscowościach, mają tak unikalne eksponaty, że z powodzeniem będzie można je dopisać do planowanej wycieczki.


Pomysł ten podchwycili internauci, zgłaszając swoje propozycje. Wśród 54 wskazanych instytucji znalazły się trzy muzea z terenu województwa podkarpackiego, w tym Muzeum Kresów w Lubaczowie, Muzeum Lalek w Pilźnie i Muzeum Samorządowe Ziemi Strzyżowskiej im. Zygmunta Leśniaka w Strzyżowie.


Które ostateczne miejsce w rankingu „Lokalne muzea - Wielkie skarby w małych miastach" zajmie strzyżowskiego muzeum, zależy tylko od nas. Wystarczy wejść na stronę: http://kulturaonline.pl/lokalne,muzea,wielkie,skarby,w,malych,miastach,glosujemy,tytul,artykul,26405.html i codziennie oddać jeden głos z jednego maila. Głosowanie potrwa do 25 września br. Wśród głosujących rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez Partnera cyklu. Nagrodzone zostaną także trzy zwycięskie muzea, które będą mogły się zareklamować na portalu www.kulturaonline.pl.


Zachęcamy do głosowania! 


[Inf. i grafika MSZS w Strzyżowie, oprac. A. Zielińska]

Data dodania: 16-09-2016
liczba wyświetleń: 802

Pozostałe kategorie